Opinie naszych Użytkowników

Anna Raywer


Co tu dużo pisać... Najlepszy program do układania jadłospisów. Pracuje się szybko, program jest bardzo intuicyjny. Dostępne są narzędzia, które usprawniają i ułatwiają pracę. Cena adekwatna do jakości. Świetny kontakt z zespołem Dietico i ekspresowa reakcja na uwagi.


Wybrałam Dietico za:
 • szybkie działanie programu
 • atrakcyjne graficznie wydruki planu żywieniowego
 • dobry i szybki kontakt z biurem obsługi klienta

Poradnia Dietetyczna Zdro-Fit

Klaudia Fitał


Program Dietico jest bardzo łatwy i intuicyjny. Urzekła mnie jego przejrzystość oraz możliwość dodawania własnych dań, produktów. Cały czas baza zostaje aktualizowana oraz dodawane są nowe funkcje co ułatwia bardzo pracę.


Wybrałam Dietico za:
 • szybkie działanie programu
 • dużą bazę przepisów
 • opcje wyszukiwania przepisów sezonowych

DIET-MED dietetyka praktyczna

Olga Felicjaniak


Dietico sprawdza się znakomicie, jest nowoczesny, przyjazny i przede wszystkim zdecydowanie skraca czas pracy nad jadłospisem . Doceniam bardzo funkcję doboru potraw sezonowych , co jest niezwykle praktyczne.


Wybrałam Dietico za:
 • szybkie działanie programu
 • opcję wyszukiwania przepisów sezonowych
 • oznaczenie produktów i przepisów, nielubianych przez pacjenta

FIT FACTOR

Magdalena Kantor


Bardzo fajny program. Przyspieszył moją pracę. Fajnie, że ciągle wprowadzane są nowe funkcje i można zasugerować zmiany.


Wybrałam Dietico za:
 • dobry i szybki kontakt z biurem obsługi klienta
 • możliwość tworzenia własnych przepisów
 • podgląd na pokrycie norm wszystkich składników odżywczych

Krzysztof Bukowski


Jestem zadowolony z tego co oferuje program Dietico. A przede wszystkim z jadłospisów zadowoleni są moi podopieczni, którzy są zadowoleni z posiłków i nie sprawia im to najmniejszej trudności. W tym programie znajduje się wszystko, nawet dla najbardziej wybrednych. Rozszerzone opcje to trafiony pomysł.


Wybrałem Dietico za:
 • dużą bazę przepisów
 • szybkie wyszukiwanie przepisów
 • wyszukiwanie przepisów według wyposażenia kuchennego pacjenta

Dietetyk uczy się całe życie

Simona Kus


Sceptycznie podchodzę do nowych programów dla dietetyków. Dietico dałam szansę. Zakochałam się od pierwszego jadłospisu. Moi pacjenci szczególnie chwalą grafikę i przejrzystość, natomiast ja za przepisy, cudowna wyszukiwarkę, która jest najlepszą częścią tego programu. Dzięki zmianie na Dietico zaoszczędziłam czas, zawsze zdążę z przygotowaniem jadłospisów, a ilość pacjentów znacznie wzrosła. Dziękuję.


Wybrałam Dietico za:
 • dużą bazę przepisów
 • szybkie wyszukiwanie przepisów
 • atrakcyjne graficznie wydruki planu żywieniowego

Nażarta Marta


Jestem bardzo zadowolona z użytkowania programu. Bardzo korzystna oferta cenowa (często fajne promocje), program zmienia się wedle potrzeb użytkowników, fachowa obsługa, która odpowiada na pytania. Do tego możliwość dodawania własnych potraw i produktów, ładne szablony wydruków, funkcjonalność.


Wybrałam Dietico za:
 • szybkie wyszukiwanie przepisów
 • łatwość obsługi programu
 • automatyczne tworzenie listy zakupów

Ania


Jestem bardzo zadowolona z programu. Szybko działa, rozwija się bardzo dynamicznie, obsługa jest na bardzo wysokim poziomie (pomagali mi nawet w niedzielę). Przyspieszyłam swoją pracę w porównaniu do poprzedniego programu. Polecam!


Wybrałam Dietico za:
 • szybkie działanie programu
 • szybkie wyszukiwanie przepisów
 • tworzenie tagów do katalogowania własnych szablonów

Zespół Dietetyki PWSZ w Skierniewicach


Program Dietico wykorzystywany był w trakcie zajęć praktycznych studentów drugiego i trzeciego roku Dietetyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. Program ten okazał się niezwykle cennym narzędziem szkoleniowym dla przyszłych dietetyków. Intuicyjny system przeprowadzania wizyty pacjenta w gabinecie dietetycznym oraz wywiad z pomiarami i danymi z analizatorów składu ciała, uwzględniający choroby i dolegliwości, alergie i nietolerancje pokarmowe stanowi niewątpliwie bardzo dobrą stronę programu. Łatwo można odszukać w bazie szukaną potrawę, a program eliminuje powtarzanie potraw u konkretnego pacjenta. Idealnym rozwiązaniem dla pacjenta jest wydruk z planem diety i listą zakupów, zwracając uwagę na sezonowość produktów. Dostęp do programu z dowolnego miejsca oraz łatwość jego stosowania czyni go istotnym w pracy przyszłego dietetyka.

Pracownia Zdrowego Żywienia

Kasia Popielawska


Używam programu już rok, program spełnia moje oczekiwania, jest intuicyjny, działa szybko - nie zawiesza się, posiada naprawdę dużą bazę przepisów. Twórcy programu czytają chyba w moich myślach, bo jeśli mi czegoś brakowało to po niedługim czasie następowała aktualizacja programu i ciągle pojawiają się jakieś nowe funkcje i ulepszenia. Fajne jest też to, że słuchacie swoich klientów i spełniacie ich prośby - kontakty z biurem obsługi są na wysokim poziomie!

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu

dr n. med. Katarzyna Łokieć


Program Dietico jest nowoczesnym narzędziem użytecznym w codziennej pracy dietetyka. Program jest zarówno pomocny opracowaniu indywidualnych zaleceń dla pacjenta jak i pomaga wykładowcy w przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych. Dietico zawiera bogaty kwestionariusz do przeprowadzenia wywiadu z pacjentem obejmującego część zdrowotną, pytania żywieniowe oraz dotyczące stylu życia. Ponadto w programie istnieje możliwość dodania pomiarów antropometrycznych po każdej wizycie co sprawia, że program jest jednocześnie kartą kontroli pacjenta. Dietico zawiera bazę najważniejszych makro i mikroskładników, opracowanie ilościowe w postaci miar domowych, co pozwala na tworzenie jadłospisów "skrojonych na miarę". Baza produktów i przepisów jest bardzo bogata a dietetyk może rozszerzyć ją o własne pomysły. Modyfikacja jadłospisu może przebiegać na każdym etapie działań dietetyka a opracowanie gotowe dla pacjenta zawiera tabelę tygodniową, rozpiskę na każdy dzień z przepisami oraz listę produktów. Pacjent otrzymuje swój plan żywienia w pełni opracowany a forma graficzna jest czytelna i przejrzysta czyniąc zalecenia zrozumiałymi. Program jest łatwy w użyciu, intuicyjny a jego zawartość jest pozbawiona błędów merytorycznych. Dietico jest programem spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników czyniąc pracę dietetyka łatwiejszą.
Logowanie